meble ogrodowe wyprzedaz

meble ogrodowe wyprzedaz

French Country Architektura

Kamienne podłogi i ściany, belki stropowe o udzielenie surowego drewna i drewna, nieregularnych ścianach tynk, uzupełnić szkieletu francuskiego kraju.

Wysokiej jakości reprodukcji lub nowe meble rustykalne składa się z ręcznie rzeźbione ozdoby, surowego drewna i gięte. Pokój z zewnątrz armoire do przechowywania odzieży, garnki, naczynia, pościel i łazienka pościel nie mógł być uznany za pokój urządzony jest w stylu francuskim kraju. Niski połysk lub matowe wykończenie woskowane będzie można znaleźć na dużym stołem jadalnym, czy jest okrągły lub prostokąt. Sporadyczny lub jadalnie krzesła będzie ozdobiony rzeźbionymi i zakrzywionych drobnych punktów. Krzesła najprawdopodobniej mają foteli Rush i mają pionowe listwy albo być drabina-back. Podłogi byłoby rustykalny i być wykonane z gliny kamienia lub cegły i czasami starych drewnianych desek. To, co nadaje jej urok starego świata.

meble ogrodowe wyprzedaz

Kontrastowe kolory i tekstury tworzą fragmenty typowej francuskiej ojczyźnie wnętrza. Prowansalskie kolorowe drukowane tkaniny są skontrastowane z naturalnego siedzących w jasnych kolorach. Wąskie wysokie okna są utrzymywane w miejscu przez głębokie cięcia parapetów. Gorące lato słońce jest utrzymywana przez zamknięcie gustownie pomalowane okiennice. Vines rosnące dziko otaczać okien i drzwi. Francuski wsi, z pięknymi kolorami inspiruje tkanin stosowanych w stylu francuskim kraju. Podstawowe paski, pledy i kontrole łączą również uzupełnić tradycyjne tkaniny znalezione we współczesnym francuskim domu. Żywy pomarańczowy, zielenie i lawendy łączą w nadrukami prowansalskich.

Motywy tradycyjnego francuskiego domu składają się z produktów, które obejmowałyby oliwki, koguty, winogrona, słoneczniki, chrząszcze i lawendę. Często konstrukcje są umieszczone w regularnych odstępach czasu, konstrukcja granice są szeroko i w innej skali.
Artykuł dzięki: