meble xxi sklep internetowy

meble xxi sklep internetowy

Dobrze zaprojektowany dom - 10 miejsca Każda strona musi mieć

Wielkie domy są tworzone z myślą dotyczących starannego jak mieszkańcy żyją. Podrzucając ładny poduszkę tutaj, malowanie pokoju, zakup nowych mebli lub przebudowy łazienki nie czyni dom sukces, chyba że przedmioty dodać do komfortu osób mieszkających tam. Komfort jest zależna od funkcji wnętrza, jak to jest na dużym gushy poduszkę pod tyłu. Tworzenie komfortowe wnętrze domu jest coś, każdy może osiągnąć.

Komfort jest duży na liście każdego z moich klientów projektowych. Ale w jaki sposób można to osiągnąć? Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że w każdym domu wygodne i przyjemne.

1. Wygodne krzesło czytania z dobrym oświetleniem, w cichej okolicy.

2. kuchnia, która służy do Twojego stylu życia.

3. Odpowiednie naturalne światło.

4. miejsce odstawił napój z każdego siedzenia.

5. Obszary spokoju - ściany z niczego na nich, nagim stole i bez wzorów tkanin.

meble xxi sklep internetowy

6. Usuń jadalni lub kuchni przestrzeń / tabeli usiąść i zjeść posiłek.

7. ściemniacze na większości włączniki światła, aby dostosować poziom oświetlenia.

8. Osobowość - w domu musi odzwierciedlać kim jesteś.

9. Kolor - nawet w kolorze białym lub beżowym wszystkich pomieszczeniach musi istnieć przynajmniej pop koloru. Pokój jest martwe strefy bez niego.

10. Gościnny wpis.

"Nie ma miejsca można nazwać idealnym, chyba że ma prawdziwy komfort. To musi być znośny dla ciebie." Dorothy Draper, dekorowanie jest zabawa! Pani Draper złożyło takiego oświadczenia w jej 1939 książki i to nadal jest prawdą dzisiaj. Każdy z tych 10 pozycji umożliwiają domu, aby osiągnąć komfort która jest miarą dobrze zaprojektowanego domu.

Lisa M. Smith jest projektant wnętrz i właściciel Interior Design Factory, Ltd. i aranżacja wnętrz blog DecorGirl.net. Specjalizuje się w tworzeniu piękna i zapraszając wnętrza, które są ponadczasowe i wyglądają zbierane, a nie jak do salonu. Prawdziwe wzór dla prawdziwych ludzi na każdą kieszeń.

Artykuł dzięki: