meble ogrodowe allegro

meble ogrodowe allegro

Jak sprawdzić, czy jesteś Hoarder

Co przychodzi na myśl, gdy słyszysz o hoarder słowo? Prawdopodobnie myślisz ludzi z domów tak pełen rzeczy są narażone na pęknięcie prawda? Można również pomyśleć o ludzi żyjących w brudzie i tak wiele brudu.

To jest rzeczywiście coś wspólnego myśleć w ten sposób, ponieważ jest to zwykle postrzeganie ludzi, kiedy myślą o hoarders. Idea została utrwalona przez programów telewizyjnych i książek, które koncentruje się na gromadzeniu i jego skutków.

Możesz być Hoarder

Będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się prawdy, że możesz stać się hoarder siebie. Niewielkie tendencje do przechowywania rzeczy i nie wyrzucać rzeczy mogą się nasilić, a wkrótce może znaleźć się pełny zastaw hoarder. Nie pozwól sobie wpaść w tę pułapkę.

Jak sprawdzić, czy masz Hoarding Tendencies

Oto lista niektórych z cech, które mogłyby powiedzieć, czy masz tendencję do stania się hoarder:

 Jeśli masz dużo ubrań, że nie można dostać się do noszenia, ale masz nadzieję, że można założyć ponownie, a następnie, że to zły znak. Każdy z nas ma ubrania, które mamy nadzieję, że możemy nosić w przyszłości, ale kiedy zajmują miejsce w szafie jedną całość i wydostał się na inne obszary pamięci to jest to problem.

 Jeżeli wydaje się, że cały dom jest coraz swoją powierzchnia magazynowa to jest to kolejny zły znak. Jeśli pokój dzienny, kuchnia i jadalnia są pełne rzeczy, które nie powinny być tam wtedy nie ma powodu do obaw. To może oznaczać, że zaczynają mieć tendencję do bycia hoarder i trzeba położyć temu kres.

 · Podczas próby utrzymania połamane meble i urządzenia z nadzieją na ich naprawy kiedyś potem, to znak, że zaczynają się gromadzić. Należy przerwać od razu i wyrzucić wszystkie podziale urządzeń, które masz w swoim miejscu.

 Jeżeli kiedykolwiek przeżyć trudny czas w wyrzucać czegoś to może być znak, że masz tendencję do stania się hoarder.
Artykuł dzięki: