meble na wymiar krakow

meble na wymiar krakow

Jak malować Stare stoliki

Wszyscy mamy tabelę w naszym domu, że naprawdę podoba, ale więcej niż spełnił swoje dni. Dość często jest to stolik, który został bardzo dobrze loved, że jest trochę zużyte. Zamiast podrzucając go, dlaczego nie nauczyć się malować swoje stare stoliki i uczynić je jeszcze nowego?

Prep Area

Przed kiedykolwiek zacząć biorąc pod uwagę jak pomalować stare stoliki, trzeba przygotować obszar, który jest ustanowiony specjalnie dla tego projektu. Jeśli malowanie w garażu lub w domu, można ustanowić szmatki malowanie upuszczania. Nawet najlepsze malarzy będzie mieć wyciek od czasu do czasu.

Usunąć stary Finish

Czy twój stary stół miał poprzednią warstwę farby lub po prostu czystym, powłoką ochronną należy usunąć wszystkie przedmioty dodane do stołu, dopóki jesteś z powrotem do lasu bazowej. Pozwoli to gładszą powierzchnię malarską.

meble na wymiar krakow

Do tego zadania można zakupić farbę lub lakierów z lokalnego sklepu komputerowego i postępuj zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu.

W niektórych przypadkach konieczne może być uporczywe stare farby i lakiery, które nie schodzą. To gdzie być może trzeba przynieść papierem ściernym, aby te powłoki usunąć aż do drewna bazowej.

Oczyść powierzchnię

Po usunięciu wszystkich starych farb i lakierów, nadszedł czas, aby upewnić się, że masz nieskazitelną powierzchnię do pracy z pracy do malowania. Kurz i wytrzeć całych tabel, aby usunąć wszelkie cząstki, które są pozostałością z odpędzania i szlifowania pracy. Wszelkie resztki pozostawione przy malowaniu można złapać się w farbie i doprowadzić do obszaru, który łatwo się pęcherzyki lub chipsy.

Obraz

Teraz nadszedł czas masz czekali, czas wyciągnąć, że nowe farby. Zacznij od nakładania podkładu i pozwalając mu na sucho. Istotne jest, że tylko pomalować jedną warstwę i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
Artykuł dzięki: