meble forte gazetka

meble forte gazetka

Ustawianie Atmosfera w łazience French Country

Francuskie łazienki wiejskie są o piękno, światłem, a co najważniejsze, relaks. Atmosfera w domu francuskiego kraju, a co za tym idzie, we francuskiej kąpieli kraju, nie jest zdominowany przez praktycznych problemów. Chociaż wiele z dzisiejszych łazienki wyposażone ściany do ściany, płytki z błyszczące chromowane uchwyty i antyseptycznym wygląd, styl francuskich tradycji zawiera więcej naturalnych powierzchni, takich jak te obserwowane w całej pozostałej części domu.

Wykładziny podłogowe są jednym z pierwszych rozważań w wannie. Mogą być komornik Łódź wykonane z drewna lub kamienia naturalnego, trawertynu lub płytki terakoty. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli powierzchnia ma szansę stać wyblakły w strefie kąpieli lub kuchni, nie jest uważane za wadę w tej dekoracji gatunku. Oczywiście, należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia wody do budowy domu, i bezpieczeństwo powinno być problemem, jak również, ale kiedy rzeczy stają się zużyte lub wyblakłe, dodają do nich, nie umniejsza, ich użyteczność w French Country wystroju.

Tak samo ważne jest kolorowy. Dominującym kolorem we francuskich kąpieli kraj jest biały lub pewne różnice lub odcień bieli. Miękkie tkaniny, zwłaszcza muślinu i pościel, są preferowane do ich prostego odwołania. Kolory są zwykle przechowywane w przedziale pastelowych, umożliwiając naturalne światło do filtrowania przez pokój łatwo. Niektóre ciemne lasy są czasami stosowane jako akcenty lub cokoły, lub drewna mogą być malowane lub mleko wapienne efekt malowania.

Zabiegi okienne są zwykle ograniczone do minimum, ponieważ światło naturalne jest tak bardzo poszukiwane w wannie. Sama panele mogą być wykorzystywane, lub, jeśli są zatrudnieni zasłony, zawsze obejmują tiebacks lub haków ściennych, dzięki czemu można je odsunął do ujawnienia światła strumieniowe przez okna.
Artykuł dzięki: