meble vox young users

meble vox young users

Narodowy Child Injury Prevention Week

01 września - 7 jest Narodowy Child Injury Prevention Week. Rodzice zawsze zachować dobre samopoczucie swoich dzieci jako priorytet, ale to wydarzenie oferuje doskonałą okazję, aby się skupić na wskazówki bezpieczeństwa w domu dla dzieci.

Dzieci spędzają dużo czasu w domu, a to może być łatwo przyjąć, że są one bezpieczne w domu. Jest jednak istotne aby zdawać sobie sprawę z potencjalnych stref zagrożenia i podjąć na każdym kroku możliwe, aby uczynić swój dom "przyjazny dzieciom". Oto kilka wskazówek, które pomogą twoi bliscy uniknąć obrażeń.

Dziecko Proofing Your Home

Dzieci są z natury ciekawy, i tak szybko, jak są one na tyle stary, aby indeksować zaczną odkrywać swoje otoczenie. Kiedy dzieci idą na własną rękę, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z przeszkód i niebezpieczeństw, które mogą napotkać. Wielu ekspertów zaleca, aby rodzice pójść na własnej indeksowania wokół domu, aby uzyskać lepszą perspektywę tych potencjalnych zagrożeń. Jest kilka rzeczy, na które trzeba uważać, w tym:

meble vox young users

o małe elementy, które mogą stanowić zagrożenie dławiące

O Uncovered gniazdek elektrycznych

o ostrych naroży na stoły i inne meble

o Długie sznury, że dziecko może zaplątać się

meble vox young users

Obszary, które wymagają wyjścia bramy bezpieczeństwa, podobnie jak przed schodami lub pomieszczeń dziecko nie powinna wejść

O każdy niebezpieczny przedmiot (noże, przedmioty szklane, itp) w zasięgu ręki dziecka

Bezpieczeństwo Kuchnia

Dzieci spędzać czas w kuchni, podczas gdy kucharze macierzystych, ale jest to pokój, który może pomieścić wiele niebezpieczeństw, jeśli nie przygotować. Uważnie na dzieci, gdy są w kuchni i korzystać z tych wskazówek, które pomogą chronić je:

O Obróć uchwyty garnków i patelni z dala od licznika, więc dzieci nie mogą chwycić i pociągnąć je w dół

Artykuł dzięki: