meble z technorattanu

meble z technorattanu

O Zachowaj wszystkie trucizny poza zasięgiem iw pojemnikach zabezpieczających przed dostępem dzieci

• Nie wolno przechowywać ostrych przyborów gdzie dzieci mogą do nich dotrzeć

O Put zabezpieczone przed dziećmi zatrzaski na każdej szafie

O alkoholu Store na półkach w wysokich szafach, i zachować je zatrzaśnięta

meble z technorattanu

Water Safety

Dla rodzin z małymi dziećmi, bezpieczeństwo wody jest głównym problemem. Statystyki pokazują, że utonięcie jest jedną z głównych przyczyn zgonów wśród dzieci w Stanach Zjednoczonych. Jeśli posiadasz basen, umieść ogrodzenie przed dziećmi wokół niego i trzymać zamknięte przez cały czas. Nie należy pozostawiać zabawki przy basenie; zachęcają dzieci, by szukać sposobu, aby wspiąć się na ogrodzenie. Jeśli to możliwe, inwestować w pokrywie basenie. Zapewni to dodatkowy poziom bezpieczeństwa i zachować wody cieplej.

Bezpieczeństwo Woda to nie tylko baseny - tonący może nastąpić w bardzo małej ilości płynu. Co roku dzieci utopić w wannach, toaletach i innych przedmiotów wypełnionych wodą. Przechowywać łazience drzwi zatrzaśnięte i nigdy nie zostawiaj bez opieki dziecko wokół wody do dowolnej ilości czasu.

meble z technorattanu

Bezpieczeństwo pożarowe

A dom ogień jest jednym z najbardziej tragicznych i potencjalnie śmiertelnych zdarzeń rodzina może znieść, więc ważne jest, aby być przygotowanym. Zacznij od zakupu czujniki dymu i pamiętaj, aby wymienić baterie raz w roku, dzięki czemu są zawsze świeże. Następnie można odebrać kilka gaśnic i umieścić je w tak wielu pokoi, jak to możliwe. Wreszcie wymyślić kilka dróg ewakuacyjnych w przypadku wybuchu pożaru. Ćwicz wiertła bezpieczeństwa pożarowego, w którym cała rodzina przy użyciu tych praktyk tras więc są gotowe, aby dostać się szybko w sytuacji kryzysowej.

Bezpieczeństwo dzieci jest poważnym problemem dla każdego rodzica.Jest to temat, aby skupić się na codziennie, i coś, co możemy zbadać w jeszcze dokładniej to 1 września - 7, jak rozpoznać Narodowy Child Injury Prevention Week. Zapraszamy do odwiedzenia bloga PeopleFinders.com People Search.

Artykuł dzięki: